خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ لنوو z500

اگر شما هم یکی از کسانی هستید که در حین انجام کار با لپ تاپ lenovo z500 و lenovo z510 به طور ناگهانی لپ تاپ تان خاموش شده و بعد از آن تحت هیچ شرایطی لپ تاپ روش نمیشود احتمالا لپ تاپ شما با مشکل سخت افزاری روبرو شده است که یکی از دلایل بروز چنین مشکلی می تواند به خاطر عدم نصب آنتی ویروس اورجینال و دریافت آپدیت و اسکن سیستم جهت پاکسازی از هر گونه ویروس و تروجان باشد .

روش های رفع عیب shut down(خاموش شدن ناگهانی) لپ تاپ لنوو z500 و لنووz510:

-قبل از هر گونه مراجعه به تعمیرکارهای حرفه ای لپ تاپ از صحت آداپتور شارژ لپ تاپ و کابل آن اطمینان کامل پیدا کنید چرا که ممکن است کابل شارژر لپ تاپ دچار مشکل شده باشد.

اگر از درستی کابل شارژ لپ تاپ اطمینان کامل پیدا کردید این مشکل می تواند به خاطر خرابی جک پاور لپ تاپ،خرابی یکی از خازن ها یا آی سی های مادر بورد لپ تاپ یا باطری باشد.تشخیص صحیح عیب توسط کارشناس مجرب صورت خواهد گرفت.

به طور کلی خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ به دلایلی بستگی دارد که ما در این پست فقط حالتی را مطرح کردیم که امکان مشکل سخت افزاری لپ تاپ مطرح می باشد.

اگر می خواهید تعمیر لپ تاپ در محل اصفهان و در حضور شما انجام پذیرد می توانید از خدمات امداد رایانه اصفهان برخوردار شوید .به خصوص در حالتی که بر روی لپ تاپ اطلاعات شخصی شامل عکس و فیلم های خانوادگی دارید و یا از تعویض قطعات لپ تاپ در مراکز تعمیر ممکن است نگران باشید هر چند اکثر همکاران محترم چنین کاری را نمی کنند.